Posted in Testovanie, Život v skupine

Testovanie s “Moishou”

Ahojte všetci testovaniachtiví 🙂 ,

tak sme sa dočkali … “kufor” MOISHA dobrôtok k nám už pricestoval. A preto by sme vás srdečne chceli pozvať na testovanie, ktoré sa uskutoční v piatok dňa 21. júla medzi 10.00 – 12.00 hod. v DII Brumik na Dvojke.

Budete si môcť vyskúšať dve úžasné šatky a jeden luxusný nosič. V “kufri” nájdete šatku výbornú pre novorodencov, ale aj staršie deti, Herbejo Steel, ďalej novinku, ktorá ešte nie je ani na trhu, Blade Cercis Ruby a nosič Moisha by Monilu, Zephyr Night Shadow v maxi verzii.

Čo o šatke Herbejo Steel hovorí Moisha? “Jak voní vaše oblíbená bylinka? To je první věta, kterou evokuje vzor Herbejo. Lístečky právě vyklíčeného semínka, které rostou a násobí se, stejně jako se násobí a roste mateřská láska v každé z nás, když se nám narodí miminko. Výjimečný a přitom jednoduchý a elegantní vzor, decentní, něžný a jemný. Herbejo je vytvořen pro milovníky nadýchaných, tenkých a přitom nosných šátků. Atlasová vazba a kvalitní česaná egyptská bavlna poskytuje vysokou pohodlnost a vzdušnost, šátek je měkoučký hned po prvním vyprání. Vysoce univerzální kousek – příjemný pro novorozené miminko, ve vícevrstvém úvazu i pro odrostlejší batole, lze použít po celé nosící období. Je velmi jemný, proto se dobře dotahuje, neprokluzuje a drží v úvazu. Herbejo Steel ani šedá, ani modrá, ale ocelová, jako obloha připravující se na letní bouři! Univerzální barva pro ty, kteří se nemůžou rozhodnout mezi růžovou a modrou.” 100% egyptská bavlna / 4,7 m / gramáž pred vypraním 264 g/m2.

Šatka Blade Cercis Ruby je nádhernou novinkou, ktorú máme medzi prvými testovať aj my v našej skupine. Podľa mňa je to šatka výborná pre staršie a ťažšie deti, je nosná, pritom mäkkulinká a jemne pruživá. Veď sa príďte presvedčiť sami 🙂 . Obsahuje prímes hodvábu, ktorá ju už na pohľad robí luxusným kúskom. Jej farbu je ťažko opísať, ale mne príde ako taký tmavolevanduľovo čokoládovo bordošedý chameleón 😀 .

No a čo napísať o nosiči Zephyr, ktorý bol šitý značkou Monilu, je zo šatky Nigt Shadow a prichádza k nám v maxi verzii pre našich najstarších nosencov? Snáď len to, že je to veľmi, veľmi luxusný kúsok, lebo ide o kombináciu prímesi bavlna, ľan, hodváb a repreve. Wow. Už na prvý pohľad a dotyk kúsok prinajmenšom hodný testovania.

20068283_10203668865717775_1291669952_n.jpg

K tomu všetkému ešte zopár informácii. Testovaním sa naša skupina zapojí do súťaže o Moisha šatku pre skupinu. Má to však podmienku 🙂 . Treba zdieľať fotky na facebooku a instagrame a tagovať, čiže označiť ich hashtagom #moishabalikufry. Môžete ich teda verejne vkladať na svoju nástenku alebo do nosiacich skupín či priamo do skupiny MOISHA CZ / SK.  Čím viac označených fotiek, tým väčšia šanca získať pre našu skupinu šatku. Z fotografií s hashtagem #moishabalikufry bude po ukončení testovania, teda na konci augusta, vyžrebovaná jednu, ktorá pre svoju regionálnu skupinku získa šatku – a vraj nepôjde len tak o hocijakú šatku.♥♥♥

Zároveň do konca prázdnin prebieha súťaž pre jednotlivcov. O čo ide? Tu sú podmienky: “Sdílejte své fotografie ze zajímavých míst, která s Moisha šátkem navštívíte. Oceníme i nějakou informaci, co je na onom místě zajímavého, proč byste jej doporučili a proč jste si jej pro prázdninový výlet vybrali. Označujte své fotky hashtagem #moishanacestach a jeden vylosovaný výherce získá jeden šátek ze standardní řady dle vlastního výběru. Nezapomeňte, fotografie musí být buď veřejně viditelné na vašem profilu, sdílené na istagramu, ve facebookových nosících skupinách nebo v naší fan skupince. Vždy připojte tag #moishanacestach.”


Súťaž pre skupinu: #moishabalikufry

Súťaž pre jednotlivcov: #moishanacestach

moisha


Pre zhrnutie základné informácie:
KEDY: 21.7.2017
ČAS: 10:00 – 12:00
KDE: Brumik na 2ke – kaviareň s detským interiérovým ihriskom
VSTUP: 3 Eurá (v cene je vstup do detského ihriska, občerstvenie a režijné náklady)

Tešia sa na vás vaše adminky a moderátorky ❤ ❤ ❤ .

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s