Posted in Život v skupine

Deň nosiacej rodiny

Deň nosiacej rodiny je oslavou tých rodičov, ktorí nosia svoje deti v ergonomických pomôckach – šatkách či ergonomických nosičoch. Zároveň je akcia otvorená širokej verejnosti a všetkým, ktorí sa chcú o zdravom ergonomickom nosení dozvedieť čo najviac alebo sa chcú sa svojimi rodinami zabaviť v príjemnom prostredí obľúbeného prešovského Ekoparku.

Cieľom našej akcie je, aby sme si ako rodiny aktívne užili spoločný čas v prírode, podporili rodiny v ich zdravom životnom štýle, športovo aj kultúrne sa vyžili a oslávili takto na spoločnom stretnutí koniec leta. A v neposlednom rade aj dostali nosenie do povedomia ostatných ľudí a šírili osvetu 🙂 .

Tak pozvite svoje rodiny a priateľov a príďte sa zabaviť, čaká nás okrem iného vystúpenie Wandererovych segier, rozprávka o Červenej Čiapočke v podaní Divadla Portál, bublinová show či športové retro aktivity nášho mládí :-D. K tomu guľáš, klobásky či dobrôtky priamo z pekárne a ….. žrebovanie vstupeniek o krásnu a hodnotnú cenu pre jednu rodinu.

Na našej FB stránke Dieťa v náručí, n.o. práve prebieha veľká zdieľačková súťaž. K rodinnému životu patria aj rodinné fotografie. Tie zachytávajú krásne spoločné momenty, ktoré ako rodina zažívame a ktoré si chceme navždy uchovať v našich srdciach a pamäti. My vám teraz spolu s partnerom akcie BRANO NOVAK PHOTOGRAPHY ponúkame možnosť vyhrať rodinné lifestylové fotenie v hodnote 100 eur (viac pozri TU 😉).  

Tešíme sa na vás.

FBD_hlavny_plagat (2)FBD_sponzoriFBD_sutaz

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s