Posted in ETND, Život v skupine

ETND 2017 Súťaž

Tadááááááááááááááááá! A máme tu VEĽKÚ SÚŤAŽ k ETND 2017! Pozorne čítajte, aby vám nič neušlo 🙂 . Dozviete sa, o akú súťaž ide, akým spôsobom sa do nej môžete zapojiť a čo v nej môžete vyhrať.

Pri príležitosti ETND 2017 sme pre vás pripravili akčnú súťaž! Pri tejto súťaži je nutné zapájať sa aktívnou účasťou na našich aktivitách počas ETND. Každý, kto sa zúčastní aspoň 2 z 3 pripravených aktivít uvedených v programe, môže súťažiť o viac než desiatku cien, ktoré nám do našej súťaže venovali naši partneri a sponzori. Pri registrácii dostanete tzv. “cestovný pas“, s ktorým budete “cestovať” v rámci ETND z aktivity do aktivity. Na pase si vypíšete svoje údaje a pri registrácii na každej aktivite si nezabudnite svoj pas nechať opečiatkovať. Keď sa zúčastníte aspoň na dvoch z troch našich aktivít (workshop, prednáška, rodinná akcia), môžete automaticky súťažiť o ceny.

ETND 2017 cestovny pas
cestovný pas
etnd 2017 cestovny pas zadna strana
zadná strana – partneri a sponzori

Pozor! Je vo vašom záujme nezabudnúť si dať opečiatkovať pas. Preto na to prosím pamätajte a samé nás aktívne vyzývajte, aby sme vám váš pas opečiatkovali. Na akciách bude určite rušno, a tak oceníme vašu spoluprácu. Po skončení súťaže, ako aj samotných akcií, už nebude možné nárokovať si opečiatkovanie pasu. Aj na rodinnej akcii Míľa pre mamu je nutné prísť k nám do informačno – poradenského stánku dať si svoj pas opečiatkovať (nebudeme mať možnosť urobiť tak pri registrácii, nakoľko ide primárne o akciu r.o.c. EMERKA a tá bude registrovať, preto na to prosím pamätajte aj vy samé a príďte do informačno – poradenského stánku!)

Po skončení ETND, t.j. od pondelka 15. mája do pondelka 29. mája 2017 (vrátane), bude pre vás v priestoroch DII BRUMIK na 2ke k dispozícii krabica s označením “ETND 2017 súťaž”. Do nej budete môcť vhadzovať svoje vypísané cestovné pasy. Zo všetkých platných cestovných pasov, ktoré budú spĺňať podmienky a pravidlá súťaže, vyžrebujeme v stredu 31. mája šťastných výhercov a v priebehu týždňa ich zverejníme na našej webovej stránke (výhercov môžeme alternatívne kontaktovať aj emailom).

A o čo sa hrá?

Hlavnou cenou je víkendový pobyt pre rodinu vo Vysokých Tatrách v rodinnom apartmáne PRIMULKA!

Rodinný apartmán PRIMULKA je situovaný priamo pod lyžiarskymi svahmi Tatranskej Lomnice v novopostavenom apartmánovom dome Javor. Ponúka nádherný výhľad na Lomnický Štít priamo z balkóna. Už teraz úprimne doprajeme jednej šťastnej výherkyni krásny pobyt v prírode s celou rodinou! 🙂

primulka1

Apartmán PRIMULKA je plne zariadený a vhodný pre rodiny s deťmi. V zimnej sezóne si naplno užijete lyžovačku. V letnej sezóne zase turistiku alebo nenáročné prechádzky po Tatranskej Lomnici. V Primulke si však užijete aj jar alebo jeseň. Tatranská Lomnica a jej okolie je totiž krásne v ktoromkoľvek ročnom období a ponúkajú možnosť stráviť tu čas v akomkoľvek počasí. Odporúčame napr. túru z Lomnice na Studenovodské vodopády a ďalej na Hrebienok a do Starého Smokovca. V nepriaznivom počasí môžete stráviť čas vo wellness alebo bazéne v Hotely Soraya, ktorý sa nachádza pár metrov od apartmánu. Alebo si môžete urobiť výlet za hranice do neďalekého mesta Zakopane (28km). Deti obľubujú výlet vláčikom, ktorým sa dostanete do Starého Smokovca a odtiaľ až na prekrásne Štrbské pleso.

V apartmáne sa nachádza spálňa s balkónom. Na ňom môžete využiť posedenie a užiť si výhľad priamo na hory. V spálni je manželská posteľ, dvojlôžkový “klik-klak” rozkladací gauč. V obývačke s jedálňou a plne zariadenou kuchyňou je rozkladací gauč. Samozrejme v apartmáne je samostatné sociálne zariadenie s kúpelňou (sprchový kút). Kuchyňa je plne zariadená (umývačka, varná doska, hriankovač, rýchlovarná kanvica, mikrovlná rúra s rúrou na pečenie, chladnička a kompletné vybavenie pre stolovanie a varenie), v obývačke je televízia s DVD prehrávačom. V apartmáne je k dispozícii aj vybavenie pre deti (detská stolička na kŕmenie, detská postieľka, nočník, schodíky, WC podložka, hračky, detský príbor a pod.) Apartmán PRIMULKA patrí medzi najlepšie hodnotené ubytovacie zariadenia v Tatranskej Lomnici (hodnotenie: skutočne výnimočné). V apartmáne PRIMULKA vám nebude naozaj nič chýbať. Stačí už len oddychovať a užívať si svoj pobyt v Tatrách.

Viac fotografií a informácií o apartmáne PRIMULKA nájdete TU.  Výhru si budete môcť uplatniť v termíne od 1.10.2017 do 15.12.2017, a to na dve noci. Apartmán je oficiálne pre 5 ľudí, ale po dohode s partnerom súťaže je možná aj osobná dohoda.

Okrem hlavnej ceny budete mať možnosť hrať aj o ďalšie výnimočné a zaujímavé ceny. Nižšie uvádzame zoznam cien, o ktoré sa bude v našej súťaži s cestovnými pasmi hrať. Zároveň pri nich nájdete uvedeného darcu ceny (eshop, organizáciu, firmu alebo jednotlivca). Za všetky ceny našim partnerom zo srdca ďakujeme.

2. Babyšatka na nosenie bábik v hodnote 29,88 Eur, ktorú venovala Renáta Dubovická a poukaz na 20% zľavu v e-shope Lilliputi (FB tu).

3. Balíček zdravých dobrôt v hodnote 30 Eur od GreenLEAF a poukaz na 15% zľavu na nákup v e-shope Babyšatky (FB tu) a štucne značky DesignSocks v hodnote 3 Eur od e-shopu Nosime.sk (FB tu).

4. Balík vôd od sponzora ROKO, s.r.o. – veľkoobchod s nápojmi (FB tu) v hodnote do 30 Eur a poukaz na 20% zľavu pri nákupe z e-shopu Bearfoot (FB tu) s VIP fitting servisom u klienta doma.

5. Kniha O Evičke v hodnote 9,99 Eur (FB tu) od Kataríny Eliášovej, poukaz na 20% zľavu z nákupu v e-shope Nosíme v šatke (FB tu) a čelenku z dielne Veroniky Deákovej.

6. Nosič na nosenie bábik podľa vlastného výberu od Márie Kijovskej v hodnote 15 Eur a kľúčenka zo šatky YakoYako od AnnaKalis (FB tu) v hodnote 6 Eur.

7. 10 Eurová poukážka na nákup v e-shope Bosáčik (FB tu) a tričko s logom v hodnote 8,90 Eur, štucne značky DesignSocks v hodnote 3 Eur od e-shopu Nosime.sk (FB tu).

8. Čižmičky Angels-wings v hodnote 13,70 Eur od e-shopu Nosíme v šatke, bambusové ponožky značky xkko v hodnote 5,60 od e-shopu Látkové plienky (FB tu) a slintáčik z dielne Veroniky Deákovej.

9. Silikónový náhrdelník v hodnote 6,90 Eur od e-shopu Nosime.sk, poukaz na 20% zľavu z nákupu v e-shope Nosíme v šatke a kľúčenka z dielne Veroniky Deákovej.

10. Balónová loptička zo šatky Nona v hodnote 11,04 Eur od e-shopu Nosíme v šatke a vrecko Lanny Lamb v hodnote 7,90 Eur od e-shopu Nosime.sk.

11. poukaz na požičanie šatky/nosiča 1+1 zdarma od Eliterka (FB tu) a štucne značky DesignSocks v hodnote 3 Eur od e-shopu Nosime.sk (FB tu).


Tak teda, do zbierania pečiatok a do súťaženia, milé naše nosiace mamky a ockovia!

dietavnaruci brown black logo

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s