Posted in Podporka

19.2.2018 Pondelková podporka s Rischinom

 

Naše ďalšie pondelkové stretnutie bude zoznamovacie 🙂  Aj keď, predstavovať ani netreba…milí nadšenci nosenia, privítajme medzi nami  Rischino!

Nosiče i šatky  Rischino sú vyvinuté v spolupráci s odborníkmi (ortopéd, pediater, fyzioterapeut i psychológ),  sú rýdzo slovenské – výroba i dizajn je “náš”, má širokú sieť školených poradcov a ich pro-klientský servis môže byť vzorom aj pre iné značky (nielen v nosiacom svete 🙂

Do Prešova zavíta Ivana Hernandez,  poradkyňa  nosenia detí a spolupracovníčka značky Rischino.  A ako sa na správnu návštevu patrí – nepríde s prázdnymi rukami 🙂 Ivanka prinesie a predstaví šatky i nosiče – novinky i stálice z ponuky. Celobavlnené šatky inšpirované prvkami slovenského folklóru – čičmianske srdiečka – i novinku – Jednorožec v nádherných farbách. A k tomu 4 typy nosičov, aby si každý našiel to svoje! Všetky si budete môcť samozrejme aj vyskúšať. Ak už svojho “riška” máte, určite využijte možnosť nechať si odborne poradiť a pomôcť s nastavením nosiča tak, aby ste mali komfortný pocit z nosenia!

Či už ste skalným fanúšikom tejto značky alebo  sa ešte nepoznáte, využijte jedinečnú príležitosť a príďte na stretnutie s Rischinom v pondelok do DII Brumik na Dvojke!

Tešíme sa na vás!

 

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

KEDY: 19.2. 2018 (pondelok)

ČAS: 10:00 – 12:00 (od 10.00 do 10.30 schádzanie a ranná kávička s kamoškami, od 10.30 do 12.00 podporka).

KDE: Brumik na Dvojke (Ul. Čsl. armády 29, Prešov – Sídlisko II, OC Centrál)

VSTUP na túto akciu je výnimočne  2  Eurá

Možnosť zakúpiť si PERMANENTKU  za zvýhodnenú cenu (25 Eur/10 vstupov na pondelkové podporky; platnosť 6 mesiacov od zakúpenia )

(v cene  sú režijné náklady, vstup do detského interiérového ihriska a občerstvenie pre návštevníkov); konzum – kávička či čaj a podobne, sa hradí samostatne vo vlastnej réžii)

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s