Posted in Testovanie, Život v skupine

Moisha balí kufre….a ide k nám :-D Huráááá!

MOISHA BALÍ KUFRE!!

A kam ide? No predsa za nami!

Čítajte dievčatá a tešte sa, lebo naša skupina bola vybratá a bude testovať 3 plné kufre Moisha šatiek ….yupííííí 😀 😀 😀 . Máme to ale šťastie, však? 😀

A nakoľko budeme testovať ako úplne prví, podporka bude už o pár dní. Všetko zverejníme včas :-).

Váš tím xxx

Připravili jsme testování pro české a slovenské regionální skupinky. Náš tým sbalil 3 “kufry” plné pokladů a ty přicestují k “delegátům” 18 vybraných regionálních skupin, kteří budou na jejich pobyt dohlížet.

Aby toho nebylo málo, vyhlašujeme cestovatelskou fotosoutěž pro zapojené skupiny, ale i pro jednotlivce! Členové skupinek, ke kterým Moisha přicestuje, sdílejte vaše fotografie v šátku Moisha na facebooku i na instagramu a používejte k nim hashtag #moishabalikufry. Z fotografií s tímto hashtagem vylosujeme po ukončení testování jednu, která pro svou regionální skupinku získá šátek – a ne jen tak ledajaký šátek. Podrobnosti o něm sdělíme později.

MOISHA NA CESTÁCH!!
Chtěli bychom však dát šanci všem našim fanouškům. Ty, kteří se testování nezúčastní, vybízíme, aby taktéž sdíleli své fotografie ze zajímavých míst, která s Moisha šátkem navštíví. Oceníme i nějakou informaci, co je na onom místě zajímavého, proč byste jej doporučili a proč jste si jej pro prázdninový výlet vybrali. Označujte své fotky hashtagem #moishanacestach a jeden vylosovaný výherce získá jeden šátek ze standardní řady dle vlastního výběru.
Nezapomeňte, fotografie musí být buď veřejně viditelné na vašem profilu, sdílené na istagramu, ve facebookových nosících skupinách nebo v naší fan skupince. Vždy připojte tag #moishabalikufry nebo #moishanacestach (viz. výše).

Krásné léto s vašimi poklady u srdce vám s láskou přeje

Moisha.

moisha

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s