Posted in Podporka, Život v skupine

Pondelková podporka – Oslava MDD

A je tu Deň detí!!!

Milé naše mamky/ockovia, čo ste si na dnešný deň pripravili pre vaše ratolesti? Čo rozžiari ich očká? Ako plánujete osláviť deň detí? Okrem poriadnej dávky lásky, úsmevu a svojho času by sme v tento deň (a nie len v tento), nemali zabúdať ani na milé slovo, pohladenie a možno aj nejaký ten malý darček ❤ .

Viete, že myšlienka Medzinárodného dňa detí vznikla na Svetovej konferencii pre blaho detí v Ženeve, v Švajčiarsku v roku 1925? Po tejto konferencii viaceré vlády vo svojich krajinách zaviedli takýto deň, s cieľom urobiť deťom radosť a súčasne poukázať na problémy dotýkajúce sa detí na celom svete.

Našu pravidelnú pondelkovú podporku sme sa tentokrát rozhodli venovať práve našim detičkám a oslave MDD. Vykuklo nám už slniečko, všetkých nás to láka von a takáto oslava MDD si to priam aj žiada 🙂 V areáli EkoParku sme si pripravili pre deti tvorivé dielničky primerané ich veku, ktorými nás bude sprevádzať naša tvorivá mamina Olga Sabatulová. Spolu si budeme napríklad vyrábať u detí veľmi obľúbených “mojkáčikov” zo šatkových odstrižkov. Kto z vás bol toho roku na “Míli pre nosiacu mamu” tak si ich iste pamätá 😉 . Príďte si so svojím dieťatkom aj vy jedného takého podobného vyrobiť, prežiť s ním aj ostatnými deťmi a mamičkami/oteckami jedno krásne tvorivé doobedie 😉 .

A to nie je všetko!!! Pre každé dieťatko zaregistrovanej mamičky/otecka sme si pripravili malý darček v podobe balónika a zdravej maškrty 🙂 . Čaká nás aj spoločný piknik, tak si nezabudnite vziať aj deky 😉 . Pribaľte aj pestrofarebnú loptu, bublifuk či lietajúci tanier – zabavíme sa spolu s deťmi.

     Deti nemôžeme stvárňovať podľa svojej vôle.

Musíme ich mať, milovať a vychovávať čo najlepšie

                          a inak ich nechať na pokoji.                                                                                                                                                                                                                                                                          (Johann Wolfgang Goethe)


ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

KEDY: 05.06.2017 (pondelok)

ČAS: 10:00 – 12:00

10:00 – 10:30 schádzanie sa, registrácia

10:30 – 11:30 kreatívne dielničky

11:30 – 12:00 spoločný neformálny piknik

KDE:  EkoPark Holá Hora (Botanická 4211/13, Prešov)

V prípade nepriaznivého počasia sa podporka koná v Brumik na Dvojke (Ul. Čsl. armády 29, Prešov – Sídlisko II, OC Centrál).

VSTUP: 3 Eurá (v cene sú režijné náklady, malý darček pre každé dieťatko a občerstvenie pre návštevníkov); konzum (kávička, čaj) sa hradí samostatne vo vlastnej réžii.

Tešíme sa na Vás 😉

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s