Posted in Život v skupine

Spoločne pre Gromanovcov

Milí naši priaznivci 🙂

Chceli by sme Vás srdečne pozvať na naše najbližšie pondelkové stretnutie, ktoré sa uskutoční

6. februára 2017

Na čo sa môžete tešiť? Samozrejme, ako obvykle, na individuálne poradenstvo a Sling Library (podrobnejšie informácie nájdete vo FB skupine Nosíme deti v Prešove). Špeciálne sme pre Vás pripravili besedu s Vierou Mikulovou, psychologičkou a psychoterapeutkou, ktorá sa odborne venuje aktivizácii osobných a sociálnych zdrojov u klientov počas náročných životných situácií a to vo viacerých oblastiach (napr. v partnerských, rodinných vzťahoch, pri problémov s prácou, školou, komunikáciou a v mnohom ďalšom). Témou besedy bude

Láskyplné rodičovstvo

Spolu s Vierkou budeme hľadať odpovede na to, ako docieliť kvalitný a láskyplný vzťah s deťmi a zároveň im vštepovať čo je správne a čo nie. Zameriame sa na pozitívny prístup vo výchove detí.


Toto pondelkové stretnutie bude špeciálne aj tým, že celý výťažok z podporky, vo forme finančných darov, bude venovaný rodine Gromanových, ktorí mali počas Vianočných sviatkov vážnu autonehodu. 

Pokiaľ by ste chceli túto rodinu podporiť aj individuálne, môžete tak urobiť priamo na účet Petra Gromana: 

IBAN: SK7409000000000504640298

SWIFT KÓD: GIBASKBX

Ďalšie informácie o možnostiach podpory nájdete vo FB skupine Spolu pomôžme.


brumik

Týmto by sme chceli poďakovať aj nášmu partnerovi – Brumik – detské interiérové ihrisko s kaviarňou v Prešove, ktoré sa v tejto myšlienke pripojilo k nám a tiež prispeje svojim finančným darom.

Tešíme sa na Vás 🙂


Poznámka a poďakovanie

Vďaka vaším láskavým srdciam sa pre rodinu Gromanovcov podarilo zozbierať finančné dary v hodnote 260 €. ĎAKUJEME zo srdca.

ĎAKUJEME.png

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s